Гласувайте за нас в BGTop. Благодарим Ви!

Jump to content

Recommended Posts

• 1. Име и години? - Krasimir- 17
  • 2. Името/Nick с което играете в сървъра? - bNk.
  • 3. От колко време играете при нас? - okolo 2meseca
  • 4. Защо искате да станете Сървър Админ в сървъра? - Искам да помогна с каквото мога,
  • .5. Били ли сте Администратор преди, ако да, то къде сте били? - Cs Vraca no i predi imah server
  • 6. По колко време можете да отделяте за сървъра, за който кандидатствате? - 3,4 casa
    онякога и повече когато се налага.7. Линк към вашия gametracker, който отчита вашето реално играно време: - Kat tursqt imeto mi no result mi kazva no ot dnes pocnah da igraq poveche na dust2 igraq i za tva
  • 8. Discord, Skype, Facebook, Instagram, Steam за връзка? - Discord - Instagram Krasimir_dimitrov1
  • Steam - nqamam

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Имаш 48 часа да си оправиш темата.  Личи си, че си нов в форумите. Прочети правилата. Защото, нямаш право, да пишеш в темите с АНГЛИЙСКИ БУКВИ .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Преди 12 часа, bNk33 написа:
  • 1. Име и години? - Красимир- 17
  • 2. Името/Nick с което играете в сървъра? - bNk.
  • 3. От колко време играете при нас? - около 2месеца
  • 4. Защо искате да станете Сървър Админ в сървъра? - Искам да помогна с каквото мога,
  • .5. Били ли сте Администратор преди, ако да, то къде сте били? - Cs Vraca Но и преди имах сървър
  • 6. По колко време можете да отделяте за сървъра, за който кандидатствате? - 3,4 часа
    онякога и повече когато се налага.7. Линк към вашия gametracker, който отчита вашето реално играно време: - КАТ търсят името ми на Gametracker ми пише no results found и от днес почнах да играя във respawna повече на dust2 цъкам
  • 8. Discord, Skype, Facebook, Instagram, Steam за връзка? - Discord - Instagram Krasimir_dimitrov1
  • Steam - Нямам

ако съм грешил пак извинявам се благодаря 🙂

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Аз съм ЗА също. 

spacer.png  

Сподели публикацията

Адрес на коментара

И от мен имаш ЗА!

Пиши ми на ЛС да ти сложа правата.

fghfsd.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

Чат

Чат

You don't have permission to chat.
    • Създай нов...