Jump to content

Вижте какво предлагаме

Цъкни тук ↙
Виж..

Банер реклама

468x60 468x60
hzn-s

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура в TrevichkataVSBananche[CLassic]

Recommended Posts

Ник: hzn-s
Години: 18
Защо искаш да станеш админ?:  понеже отделям много време в него, мога да помагам на хората да решавам проблемите им, да отговарям на въпросите им. Играя от доста време тук и знам кога трябва да накажа даден играч.Знам как да постъпя във всяка ситуация.
Опит като админ: Бил съм,преди 1-2 седмици.
От колко време играете CS 1.6?: 10 години
В кой часове играете най-често в сървъра?: 09:00-13:00
Линк към GameTracker: 
Линк към Steam профил: https://steamcommunity.com/id/idfifileet/

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Против, псуваш правиш си каквото искаш в дъст2-ката и като те гагнат или аз ти си продължаваш да си правиш същото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Едно голямо НЕ, псуваш правиш си каквото искаш не си за нас. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Против, не съм те виждал изобщо или не си ми направил никакво впечетление.

Сподели публикацията

Адрес на коментара

ТВЪРДО ОТХВЪРЛЕН!!! + че се правиш на owner (ругаеш и се правиш на вижте ме кой съм а си някъв дечко) и от сега те предупреждавам докато си в мои сървъри ще те закачам колкото си искам и когато си поискам разбираш ли ме дето ме обиждаше оня ден сега ще си получиш лошото отношение, много мразя такива хора като вас които се правят на интересни, добре, че съм голям инат, че да ви демонстрирам какво умея!
И затова си купуваш хост (сървър) и никой не може да те барне приятел, че заради такива като тебе ми е писнало в момента си в сървърите ми и в форума заради Ванката @komshiqta ot gore честно ти го казвам ако не е той ти до сега нямаше да си изобще вътре гарантирам ти го. И да кажа щом още на първата ти тема си отхвърлен съмнява ме и на другата ти тема да си одобрен, помни ми думата.

• Любов 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Банер реклама

468x60 468x60
  • Създай нов...