Jump to content

Вижте какво предлагаме

Цъкни тук ↙
Виж..

Банер реклама

468x60 468x60
Headoff1337

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Админ

Recommended Posts

Ник: headoff -iwnl-
Години: 16
Защо искаш да станеш админ?: (Убедете ни, че сте правилният кандидат) Ами знам какво е да си админ, следя всичко, следя чата, следя за хакери, помагам на другите хора.
Опит като админ: (Били ли сте админ преди, колко време.) Бях преди 1-2 години.
От колко време играете CS 1.6?: близо 8 години
В кой часове играете най-често в сървъра?: Следобед и вечерта най-много
Линк към GameTracker: (Показва колко време сте прекарали в сървъра, може да поставите максимум 3 линка към GT) https://www.gametracker.com/player/lowxyc%2A%20Headoff1337%20%5E.%5E/93.123.18.7:27015/
Линк към Steam профил: (Ако имате) https://steamcommunity.com/profiles/76561198880005899/

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Не съм виждал лошо от теб, засичам те постоянно в масака. Мисля че от теб ще стане добър админ.

От мен имаш ЗА.

• Любов 1

Цитат

Сподели публикацията

Адрес на коментара

От мен имаш едно голямо ПРОТИВ, преди няколко дена беше гагван всекидневно за обиди, позволяваш си много нещата заради приятелите ти.  Вчера, мисля че не съм те виждал да нарушаваш правилата, ако си изчистиш държанието за известно време имаш моето за.

• Любов 1
  • Тъжен 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Против съм и аз, защото ти си направил тема за класик сървъра а слагаш гаметракер на дъст2?

• Любов 1
  • Тъжен 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Против!  Доста пъти съм виждал как псуваш и не се държиш адекватно.И това, че някой ти е гръб не те прави над нещата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Против правиш си каквото искаш в сървърите псуваш и. н т първо на първо оправи си държанието в сървърите а не заради приятелите ти да псуваш хората не мога да мисля пък ако си админ в нашите сървъри какво ще стане с играчите някой да псува приятелите ти и ти ще ги гагваш както трябва за сега не си за нас първо си оправи държанието тогава може би. 

• Любов 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Ти си ТВЪРДО ОТХВЪРЛЕН, ти и твоя клан сте забранени навсякъде вече за дето се правите на тежкари тоя път няма кой да ви помогне флодвайте който искате не си мислете, че се имате за много добрите като знаете 2 хака на кръст!

Е ти снимка от вчера дето са се оплакали отново --> Снимката.

• Любов 1
  • Благодарен 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Банер реклама

468x60 468x60
  • Създай нов...