Кандидатура - ОДОБРЕНИ - Trevichka-CS {lang=""}

Нашите сървъри

Рекламни банери

Кандидатура

Recommended Posts

Име и години ? - Иво, 18

2. Nick, с който играете в сървъра? - Cookies ;]]

3. От колко време играете при нас? - Преди години играех доста cs 1.6, после го спрях и сега пак се върнах. Нямам идея с какъв nickname съм бил, просто знам, че съм играл доста и за това реших да се пробвам за екипа ! 🙂

4. Били ли сте администратор преди, ако да, то къде? -  Бил съм в Danger-cs, Error-Cs, Cs-Bulgaria, Cs-Varna

5. По колко време на ден бихте отделяли за сървъра? 5,6 часа на ден (имам доста време тъй като се занимавам с програмиране и съм доста често в сървъра)

Нямам причина или нещо с което да оправдая малкото си време игра в сървъра, дори да бъде отхвърлена тази кандидатура ще пусна нова като натрупам доста часове ! 🙂
Благодаря за разбирането!

Адрес на коментара
  • Зам. Собственик

Здравей! Погледнах ти играното време в сървъра наистина е малко.. Правилно си се сетил, че ти трябва повече активност в сървъра, затова натрупай повече игрови минути и бъди редовен и отново можеш да пуснеш кандидатура !

Сега от мен имаш, ПРОТИВ !
Приятна игра ! 🙂

Адрес на коментара
  • Собственик

Добре, че се поразрових, че нямаше да разбера за кой сървър се кандидатираш.. 

От мен имаш ЗА.

Давам ти шанса защото виждам, че си направил часове с Админството, щом си бил в толкова вериги.

Успех.

Spasov ;}

Адрес на коментара
  • Собственичка

Уважавам желанието ти да бъдеш част от екипа на Trevichka-cs. 🙂 

Струваш ми се културно и възпитано момче и смятам, че бързо би наваксал да натрупаш активност в сървъра. 

От мен имаш ЗА и ти пожелавам успех. 

spacer.png

Адрес на коментара
  • Собственик

От мен също имаш ЗА!
Имаме нужда от хора с опит в екипа.
Един съвет ако станеш част от екипа бъди малко по-активен!

spacer.png

Адрес на коментара

От мен имаш За, защото ми допада колко си любезен и е нещо свежо измежду другите кандидатури.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

Рекламни банери

• Създай нов...